en iyi ingilizce telefon uygulamaları

En iyi ingilizce öğrenme program ve uygulamaları

İngilizce öğrenmenin kolay yolu , İngilizce öğrenme uygulamaları , en iyi ingilizce uygulaması , android ingilizce uygulama , Apple ingilizce uygulama , app ingilizce uyglaması , ücretsizz ingilizce uygulamalar.

Günümüzde olmazsa olmaz iş başvurularında bir adım öne geçmemizi sağla ingilizce için bir çok sınav yapılıyor. KPDS , YDS ,  Yökdil vs. Bu sınavlarda iyi dereceler yapmak için tekrarlar veya yeni bilgiler edinmeye yönelik akıllı telefon uygulamarı mevcut. Bunlar arasında en iyi eğitimi ve en iyi performansı veren ücretli / ücretsiz uygulamaları sizler için sıralayacağım.

1-  Grammar Test

İngilizce dil bilgisi 5000 den fazla ingilizce dil bilgisi testi ile hem öğretiyor hemde ne kadar öğrendiğinizi size gösteriyor. Gramer Test Google Store Uygulaması için Tıklayınız.

 

  2- English Vocabulary

Günlük İngilizce kelime testleri yaparak basit bir şekilde ingilizce kelime öğrenmenizi sağlayacaktır. English Vocabulary Google Store Uygulaması için Tıklayınız.

 

3-  Speak English

İngilizce iletişim konuşun , harika bir telaffuz uygulaması 2000 den fazla telaffuz testi bulunuyor. Speak English Uygulaması için Tıklayınız

 

4- Duolingo

Bir çok eğitim seçeneği sunan Duolingo gerçekten başarılı bir uygulama. Kelime , gramer , speaking vs. çok yönlü ingilizce eğitim uygulaması. Duolingo Google Play Store Uygulaması için Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir